Chuck Norris kopnął kiedyś konia w szyję z półobrotu.. tak powstały żyrafy.
Na balu Rżewski podchodzi do Nataszy. - Opowiem pani taki dowcip, że ze śmiechu odpadną pani cycki. Rostowa zaczerwieniła się i aż ją zatkało. Porucznik zerknął na nią raz, drugi... - Hmmmm.... Widzę, że ten dowcip już pani opowiadałem.
W pułku zrobili konkurs - kto ile razy zadowoli kobietę w ciągu nocy. - Pięć - mówi major Rublow. - Na pewno pan nie pali...? - Oczywiście. - Siedem - mówi kapitan Kozakow. - Na pewno pan nie pali, nie pije...? - Oczywiście. - Piętnaście - oświadcza porucznik Rżewski. - Oooo... pewnie pan nie pali? - Palę. - Nie pije? - Piję. - To jakże to tak piętnaście razy w noc? - Co ja mogę powiedzieć... Po prostu lubię tę robotę.
To Chuck Norris nauczył kopać prąd a nie prąd jego!!
Edyta Górniak postanowiła wyjechać na głęboką prowincję aby odpocząć od stresów których w ostatnich czasach miała dość dużo. Przechadzając się po owym zadupiu zauważyła wiejskie kino. Postanowiła wejść bo już dawno nie miała okazji w spokoju obejrzeć sobie filmu. Jednak wczesniej bardzo starannie się zakamuflowała aby nikt jej nie poznał. Kupiła bilet, weszła na salę i usiadła z boczku. Jednak po chwili wszyscy zgromadzeni wstali i zaczeli klaskać w jej stronę. Pani Edyta wstała wzburzona i zaczęła wrzeszczeć: -Dajcie mi do jasnej cholery spokój !!! W tym samym momencie podszedł do Edytki jakiś facet i powiedział: -Widzę panią pierwszy raz na oczy ale chciałbym w imieniu wszystkich bardzo podziękować że pani przyszła, uratowała nam pani wieczór. -Dlaczego? -Bo filmy grają u nas tylko jeżeli na sali jest conajmniej 10 osób, a pani wlasnie jest dziesiąta...
Trzy podstawowe zasady dynamiki wymyślił Newton, czwartą Chuck Norris: ciało raz kopnięte z półobrotu kręci się do końca życia.
Julio Iglesias udzielając wywiadu w brytyjskiej telewizji podczas programu prowadzonego przez Anne Diamond użył słowa "manyana". Gospodyni poprosiła go o wytłumaczenie jego znaczenia. Julio powiedział: - Oznacz to mniej więcej tyle "Będzie to zrobione juuuutro, może pojutrze, może po pojutrze. A może w przyszłym tygodniu, miesiącu lub roku, ale kogo to obchodzi". Anne Diamond zwróciła się następnie do swojego drugiego gościa - Irlandczyka Shay Brennan’a - pytając czy w języku irlandzkim jest jakieś słowo o podobnym znaczeniu... Brennan odparł: - Nie, W Irlandii nie mamy słowa, które oznaczało by coś aż tak pilnego...
Chuck ma wytatuowaną mapę Texasu na klacie. W skali 1:1!
Młody porucznik Rżewski przybył do pułku. Pułkownik zabierając go na bal u gubernatora zaznaczył: - Przedstawię pana gubernatorowej. Zaprosi ją pan do tańca i powie parę komplementów. ...Rżewski tańczy z gubernatorową: - Jestem panią oczarowany, madam! Poci się pani o wiele mniej, niż każda inna tłusta kobieta pani wzrostu!
Tylko Chuck Norris podpisuje się pieczątką